ویزا دبی

انواع ویزای دبی : 

ویزای توریستی دبی

ویزای تجاری دبی

ویزای کاری دبی

ویزای ترانسپورت دبی 

البته ویزاهای توریستی دبی خود بر چند دسته هستند:

ویزا توریستی 14 روزه (شامل ویزای عادی و فوری)

ویزا توریستی یک ماهه (شامل دو نوع سینگل و مالتی پل)

ویزا توریستی سه ماهه (شامل دو نوع سینگل و مالتی پل)

مراحل اخذ ویزای دبی: 

برای صدور ویزای دبی، شخص یا سازمانی باید ضمانت متقاضی ویزا را بر عهده بگیرد که این مسئولیت در امارات توسط کفیل انجام می شود. البته شما برای دریافت ویزای توریستی دبی کافی است که توسط آژانس های مسافرتی درخواست دهید و آژانسی که مسئولیت دریافت ویزای شما را بر عهده گرفته است، کلیه مراحل اخذ ویزا را برای شما انجام خواهد داد.

متقاضیانی که صرفا با هدف گردشگری و بازدید از جاذبه های دبی سفر می کنند، نیازمند ویزای توریستی دبی هستند. اما برای اخذ ویزای امارات نیازی نیست به سفارت بروید، چون گرفتن ویزای توریستی دبی نیازی به مصاحبه ندارد. کشور امارات وظیفه صدور ویزا را بر عهده اداره مهاجرت و کار گذاشته است. برای دریافت ویزای توریستی دبی کافی است که آن را به کارگزار یا به اصطلاح خودِ اماراتی ها به " کفیل" بسپارید. دبی سه نوع ویزای توریستی برای مسافران صادر می کند: ویزای چهارده روزه دبی، ویزای یک ماهه دبی و ویزای سه ماهه دبی. قبل از سفر بهتر است بدانید که کدام ویزا برای شما مناسب تر است. به این نکته توجه داشته باشید که پس از صدور ویزای توریستی 14 روزه تنها 2 ماه فرصت دارید تا وارد خاک دبی شوید؛ در غیر این صورت مجددا باید برای دریافت ویزا اقدام کنید. همچنین در صورتیکه اعتبار ویزا به اتمام برسد و خاک دبی را ترک نکنید ملزم به پرداخت جریمه خواهید شد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای دبی : 

اسکن رنگی از گذرنامه با 6 ماه اعتبار + اسکن کارت ملی 

یک قطعه عکس رنگی با زمینه سفید 

زمان لازم برای صدور ویزای دبی : 

ویزای توریستی به دو صورت عادی و فوری صادر میشود . ویزای عادی در مدت زمان 7 تا 9 روز کاری و ویزای فوری 3 روز کاری پس از ارسال مدارک و پرداخت هزینه هاش صادر میگردد . 

اطلاعات تماس سفارت امارات متحده در تهران : 

آدرس : شهرک غرب ، خیابان ایران زمین شمالی ، تقاطع مهستان ، پلاک 2

تلفن : 42792000 - 021

ایمیل سفارت امارات متحده عربی : emiratemb@mail.dci.co.ir

ساعات کاری سفارت : شنبه تا چهارشنبه زمستان ها از ساعت 8:30 تا 14:30 و تابستان ها از ساعت 9 تا 15 می باشد.